automatické kotle

Kotle s podavačem

MCE automatické kotle s podavacem

MCE automatické kotle s podavacem.

Jako výrobce kotlů, MCE má širokou škálu kotlů s podavačem. Naše nabídka je přizpůsobena očekáváním trhu. Spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější, protože jsme také produkovat kotle na individuální objednávku.

Vysoce kvalitní kotle s podavačem je výsledkem našich dlouholetých zkušeností, které jsme vyvinuli nejlepší řešení v podobě ADF a mikroprocesorové řídicí jednotky, což umožňuje zlepšit práci kotle a usnadnit jeho provoz. Moderní automatické kotle jsou velmi praktické řešení, protože služba je snížena na naplnění nádrže s palivem a odstraňování popela.

Naše kotle na uhlí je moderní topná zařízení poskytovat vysoce efektivní, čisté a ekologické spalování. Tyto kotle univerzální – více paliv, navíc ekogroszku máte možnost spalovat jiná paliva – uhlí, dřevo, atd

Naše nabídka je určena pro náročné zákazníky. Kotle vybaveny podavačem se používají v soukromých domech a průmyslových závodů, dobře vidí jako součást moderního, ekologického topného systému.

Výhody kotle s podavačem:

účinnost kotle
pohodlí při používání
nízké emise
nízká spotřeba paliva
snadnost použití a provoz kotle

MCE produkoval uhelných kotlů se nevztahuje záruka. Zveme vás, abyste se seznámili s podrobnostmi o zakázce a technických parametrů jednotlivých modelů. V našem sortimentu nabízíme také kotle bez zásobníku.
Kotle s násypkou nabízené MCE:


                   V7 PLUS

                    V2 Duo

                            V6

                            V4

                             V2